Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 
  Biuletyn Informacji Publicznej
 

BIP - WOSiR > Menu Przedmiotowe > Przetargi na najem i dzierżawę nieruchomości > Ośrodek „Hutnik” > Ośrodek „Hutnik”

Ośrodek „Hutnik”  
 

 

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do najmu lub dzierżawy

 

Dyrektor Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Samorządowego Zakładu Budżetowego m. st. Warszawy informuje – w trybie art. 35 ustawy o gospodarce nieruchomościami, że na tablicach
ogłoszeń w siedzibie WOSiR ul. Rozbrat 26 i na stronie internetowej  http://wosir.waw.pl/inne/przetargi-wykaz został podany do publicznej wiadomości WYKAZ NIERUCHOMOŚCI  przeznaczonych
do najmu lub dzierżawy, na cele komercyjne związane z usługami pomocnymi dla funkcji kultury fizycznej, sportu i rekreacji w Ośrodku HUTNIK.

Data wytworzenia informacji: 18-02-2014

 
 

Ogłoszenie konkursu na najem części nieruchomości o łącznej powierzchni 85 m2

Dyrektor Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Samorządowego Zakładu Budżetowego m. st. Warszawy informuje – w trybie art. 35 ustawy o gospodarce nieruchomościami, że na tablicach ogłoszeń w siedzibie WOSiR ul. Rozbrat 26 i na stronie internetowej http://wosir.waw.pl/inne/przetargi-wykaz zostało podane do publicznej wiadomości Ogłoszenie o konkursie na najem części nieruchomości, przeznaczonych do najmu lub dzierżawy, na cele komercyjne związane z usługami pomocnymi dla funkcji kultury fizycznej, sportu i rekreacji w Ośrodku HUTNIK.

Data wytworzenia informacji: 21-06-2013

 
 
Wykaz nieruchomości przeznaczonych do najmu lub dzierżawy

Dyrektor Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Samorządowego Zakładu Budżetowego m. st. Warszawy informuje – w trybie art. 35 ustawy o gospodarce nieruchomościami, że na tablicach ogłoszeń w siedzibie WOSiR ul. Rozbrat 26 i na stronie internetowej  http://wosir.waw.pl/inne/przetargi-wykaz został podany do publicznej wiadomości WYKAZ NIERUCHOMOŚCI  przeznaczonych do najmu lub dzierżawy, na cele komercyjne związane z usługami pomocnymi dla funkcji kultury fizycznej, sportu i rekreacji w Ośrodku HUTNIK.

Data wytworzenia informacji: 28-05-2013

 

Ogłoszenie Dyrektora Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z dn. 21.05.2013r. w sprawie zamknięcia bez wyboru ofert konkursu ofert.

Konkurs ofert na najem części nieruchomości o pow. 70 m² z przeznaczeniem na prowadzenie biura.

Dyrektor Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Samorządowego Zakładu Budżetowego m. st. Warszawy ogłasza konkurs ofert na najem na okres od dnia 20.05.2013r. do 30.04 2014r. części nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Marymonckiej 42 o powierzchni 70 m ² oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 15/3 z obrębu 7-09-01 uregulowanej w KW nr WA1M/00213412/1,z przeznaczeniem na prowadzenie biura oraz magazynu.

Szczegółowe informacje na stronie http://wosir.waw.pl/inne/przetargi-na-najem.

 

Ogłoszenie Dyrektora Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o wyborze najemców w konkursie ofert na najem części nieruchomości o powierzchni 8,2 m²  

 
 

 

 
 
 
Wykaz nieruchomości przeznaczonych do najmu lub dzierżawy
 

Dyrektor Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Samorządowego Zakładu Budżetowego m. st. Warszawy informuje – w trybie art. 35 ustawy o gospodarce nieruchomościami, że na tablicach ogłoszeń w siedzibie WOSiR ul. Rozbrat 26 i na stronie internetowej http://wosir.waw.pl/inne/przetargi-wykaz został podany do publicznej wiadomości WYKAZ NIERUCHOMOŚCI  przeznaczonych do najmu lub dzierżawy, na cele komercyjne związane z usługami pomocnymi dla funkcji kultury fizycznej, sportu i rekreacji w Ośrodku HUTNIK.

 

 
 
Wprowadził Pietrzak Michał 04-04-2013
Aktualizujący Pietrzak Michał 19-02-2014
Zatwierdzający Kopaniak Janusz (Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji) 19-02-2014
Publikujący Bartold Jan (Gabinet Prezydenta (GP)) 19-02-2014
Liczba odwiedzin: 847
Rejestr zmian